Best Western Solhem Hotel
Facebook Twitter Google Plus Instagram

Din åsikt är mycket viktig för oss

Enkäten tar 5-7 minuter

Best Western Rewards-medlemmar får 250 poäng som tack för hjälpen

Kontakta oss

Hanna Wiman                     
VD
0498-258830
hanna.wiman@solhemhotel.se  
Ernst Wiman 
Vice CEO / IT-Ansvarig 
0498-258831
ernst.wiman@strandhotel.se 
Jill Rohnström 
Hotellchef
0498-259006
jill.rohnstrom@solhemhotel.se  
Grupp & Konferensbokning     

0498-258800
bokning@strandhotel.se
Adam Jacobsson
Sales & Marketing Director
0498-258840
adam.jacobsson@strandhotel.se
Anders Lickhammer
Försäljning / Bokningsansvarig 
0498-258828
anders.lickhammer@strandhotel.se
Helen Sundqvist 
Revenue Manager
0498-258812
helen.sundqvist@strandhotel.se
Fredrika Fältman
Ekonomi 
0498-258824
fredrika.faltman@strandhotel.se
Frank Lindstedt                    
Food & Beverage Manager 
0498-258819
frank.lindstedt@strandhotel.se  
Best Western Solhem Hotel

Hitta till oss!

Best Western Solhem Hotel
Solhemsgatan 3, 621 58 Visby

Telefon 0498-25 90 00,
Fax 0498-25 90 11

E-mail: info(at)solhemhotel.se
www.solhemhotel.se
Each Best Western® branded hotel is independently owned and operated. © 2002-2017 Best Western International, Inc. All rights reserved.
Vi använder cookies för att ge dig en bättre användarupplevelse