Best Western Solhem Hotel

Kontakta oss

Hanna Wiman                     
VD
0498-258830
hanna.wiman@solhemhotel.se  
Ernst Wiman 
Vice CEO / IT-Ansvarig 
0498-258831
ernst.wiman@strandhotel.se 
Jill Rohnström 
Hotellchef
0498-259006
jill.rohnstrom@solhemhotel.se  
Grupp & Konferensbokning     

0498-258801
bokning@strandhotel.se
Sofia Munkhammar
Sales & Marketing Director
0707 70 00 60
sofia.munkhammar@strandhotel.se
Anders Lickhammer
KAM / Key Account Manager
0498-258828
anders.lickhammer@strandhotel.se
Lina Gren
Revenue Manager
0498-258812
lina.gren@strandhotel.se
Fredrika Kraft
Ekonomichef
0498-258824
fredrika.kraft@strandhotel.se
Sebastian Swande 
Chief Technology Officer
076-948 85 11
sebastian.swande@strandhotel.se
Best Western Solhem Hotel

Hitta till oss!

Best Western Solhem Hotel
Solhemsgatan 3 
621 58 Visby

Bolagets namn
Strand Hotel i Visby AB
Strandgatan 34
621 56  Visby
Org.nr: 556210-6483

Telefon 0498-25 90 00,
Fax 0498-25 90 11

E-mail: info@solhemhotel.se
www.solhemhotel.se
Each Best Western® branded hotel is independently owned and operated. © 2002-2018 Best Western International, Inc. All rights reserved.
Integritets och Cookie policy
Vi värnar om din integritet och för oss är det viktigt att du känner dig trygg med hur vi hanterar dina personuppgifter.
Vår hemsida använder cookies dels för att optimera hemsidans funktion och dels för att kunna läsa statistik. Genom att du besöker och använder vår hemsida eller dess tjänster förstår du och accepterar hur vi hanterar dina personuppgifter enligt vår integritetspolicy.